Katlama, birleştirme ve ip bağlama işlemleri, müşteri tarafından yapılır.

Davetiye Sözleri

 1. Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?
 2. Ömrümüzün en güzel yolculuğuna çıkarken siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız…
 3. Bu özel günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız
 4. Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.
 5. Soruyordunuz bize ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte bekleriz sizleri ailece düğünümüze.
 6. Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 7. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 8. Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
 9. Bu özel günümüzü sizlerle paylaşmaktan sevinç duyacağız.
 10. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.
 11. Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.
 12. Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.
 13. Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.
 14. Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.
 15. Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?
 16. Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.
 17. Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?
 18. Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?
 19. Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
 20. Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.
 21. Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?
 22. Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.
 23. Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.
 24. Düğünümüzde beyaz güller, ne çok resim paylaşacak bu eller. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu paylaşımlarla dolsun face’imiz. Biz bir ömür beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.
 25. Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.
 26. İşte hayatımın en anlamlı paylaşımını yapıyorum. Bu etkinliği açarak sizleri düğünümüze davet ediyorum. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 27. Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “evet”imizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.
 28. SEVGİLİ ! Sen benim en gizli sadakatım ve cehennemle arama set olacak en tatlı gözyaşımsın ! Sen benim solumda saklı secdedeki duamsın Sen benim kalbimin en mahrem yanı Rabbimin armağanı ve en güzel yangınımsın ! Herkes gitse de sevgili ! SEN BANA KALANSIN.
 29. Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
 30. Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki “Kim O” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız …
 31. Biz el ele tutuşarak aynı hayata adım atmaya karar verdik. Biz kalplerimizi birleştirerek iki canı bir yapmaya karar verdik. Birlikte bir yaşamın kapısını araladığımız, aynı mutluluklara sevineceğimiz, aynı hüzünlere üzüleceğimiz, aynı ekmeği aynı sofrada paylaşacağımız hayatımızın en anlamlı gününde siz değerli sevdiklerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.
 32. “Gün” elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o “Gün”.. Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız…
 33. “Ebedi beraberliğe ilk adımı attığımız bu çok özel günümüzde sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.”
 34. Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!
 35. Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.
 36. Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.
 37. Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?
 38. Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!
 39. Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.
 40. Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece
 41. Biz; Hayatın zorluklarına karşı beraber göğüs germeye, İyi günde de kötü günde de ellerimizi sımsıkı kenetlemeye, Aynı lokmayı bölüşmeye aynı bardaktan su içmeye, Karar verdik. Allah’ın emrini, Peygamberimizin kavlini yerine getireceğimiz en özel günümüzde siz de mutluluğumuza ve yeni hayatımıza adım attığımız ana ortak olmak ister misiniz?
 42. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.
 43. Evliliğe ilk adım attığımız nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 44. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
 45. Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
 46. İkimiz de maviyiz biz, birimiz gökyüzü birimiz deniz. Gökyüzü sonsuz, özgür ve bazen de sessiz Uçsuz bucaksız, gizemli ve derin bir deniz Ne rüzgarlar kavuşabilirdi derine Ne de dalgalar uçabilirdi özgürlüğe Ama masal bu ya, karıştırdı dalgaları rüzgara Çıkardı sonsuzluğa doğru uzun bir yola Gün geldi ve kavuştu gökyüzüyle deniz Masalımızın ilk gününe sizler de davetlisiniz
 47. Sen benim; Yaradan’dan ötürü yaradılanı sevişim, bir adım gelene on adım gidişimsin… Sen benim, bugünüme şükür, yarınıma dua edişim ve kapanmayan avuç içimsin… Sen benim; sonsuz sadakatim, merhametim, hissiyatım, şefkatimsin… Sen benim; her şeye rağmenim, asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişim ve ümidimi yitirmeyişimsin… ‘’Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz evetimizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.’’
 48. “Ebedi beraberliğe ilk adımı attığımız bu çok özel günümüzde sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.”
 49. “Bir akşam huzurusun sen ve bir gece yürüyüşü… Bir bahar uykusu, sen bende bir eylül meselesi. Adın: Aşk! Mutluluğumuzu paylaşmaya davetlisiniz.”
 50. “Sevgiyle dolu birlikteliğimizi sonsuzluğa taşıdığımız bu günde; sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.”
 51. “Düşlerimizi ve umutlarımızı birleştirdiğimiz bu günde, içimizdeki sevinç ve heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.”
 52. “En sevinçli günümüzde, en mutlu, en unutulmaz anlarımızı sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.
 53. Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya EVET!
 54. “Biz evlenirken sizleri de bizimle birlikte eğlenmeye davet ediyoruz.”
 55. Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
 56. Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.
 57. Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.
 58. Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!
 59. Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence… Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere… Yapımcılar: Aileler
 60. Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik
 61. Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?
 62. Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.
 63. Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?
 64. Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?
 65. Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.
 66. Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?
 67. Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.
 68. Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!
 69. Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.
 70. Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.
 71. Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?
 72. Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!
 73. Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.
 74. Soruyordunuz bize, ‘Ne zaman evleneceksiniz?’ diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze…
 75. Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz. Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.
 76. Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.
 77. Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.
 78. Düğünümüzde beyaz güller, ne çok resim paylaşacak bu eller. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu paylaşımlarla dolsun face’imiz. Biz bir ömür beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.
 79. Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.
 80. İşte hayatımın en anlamlı paylaşımını yapıyorum. Bu etkinliği açarak sizleri düğünümüze davet ediyorum. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 81. Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “evet”imizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.
 82. Her yağmur bir gök bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı, Her doğacak güneş, Bir kuytu bulur kendine. Ben senden başka sen bulamam.
 83. Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.
 84. Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız bize ayrı bir mutluluk verecektir.
 85. Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik En özelini de sizlerle paylaşmak istedik. Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.
 86. Denizler durulmaz dalgalanmadan Umutlar yeşermez, Sevgi olmadan Yalnızlıklar yok olmaz Yuva kurmadan Mutlu anlar yaşanmaz Dostlar olmadan.
 87. Adın bir dönülmezliğin simgesi artık, Sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, sen özlemin, Sen hayatın adısın.
 88. Ve senin adını anmak bile, Tarif edilemez bir sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü içimde SEN varsın…
 89. Bir elmanın iki yarısıyız biz, Yarısı bu koskoca dünya. Bir elmanın yarısı biz, Yarısı sen, Yarısı ben, ikimiz… Aramızda olmanız dileğiyle…
 90. Fısılda bana sevgini Sende buldun dengini Kabul oldu dileğin Mesut olalım Meleğim Karşılıksız aile sevgisi ve güveniyle büyüyüp hayat adlı yolculukta kendi irademizle aldığımız evlilik kararımızın geleceği kucaklayacak ilk “EVET”ini sizlerin huzurunda söylemekten gurur ve mutluluk duyacağız.
 91. Kuruyan topraklar yağmuru bekler, Karanlık geceler sabahı bekler, Seven söz verince bir ömür bekler, Bu iki genç sizleri düğüne bekler.
 92. Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.
 93. Rüya bütün çektiğimiz, Rüya kahrım, rüya zindan. Nasıl da yılları buldu, Bir mısra boyu maceram… Bilmezler nasıl aradık birbirimizi, Bilmezler nasıl sevdik. İki yitik hasret, iki parça can. …. törenimizde bizimle birlikte olmanızdan onur duyacağız.
 94. Sevgi çemberi yakalanmaz dense de Sevgililer kavuşmaz denilse bile Biz sevdik kavuştuk birbirimize Darısı tüm sevenlerin başına Bizi sevenler buyursun düğünümüze
 95. Dava aşkımız, davacı kalbimiz Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, Mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek, En büyük isteğimiz. Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
 96. Masallar gerçeğe gerçekler masala dönüşürken, mutluluğumuzu sizlerle paylaşmayı diliyoruz.
 97. Bir gün geriye dönüp baktığınızda; sevgi, saygı ve sadakatle hesaplaşmanızdan hasarsız çıkmışsanız, Artık bir şeyi çok iyi biliyorsunuz… Siz aslında hep samimi yaşadınız. Sevgi, saygı ve sadakatle, Bu ilk yeminde samimiyetimize şahit olmanızı istiyoruz.
 98. Bekarlık limanından saadetler diyarına mutluluk adlı gemi ile yolculuğa çıkıyoruz bizi uğurlamaya gelirseniz seviniriz.
 99. TV kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla karımı seveceğime alışveriş mağazalarından, moda dergilerinden, en güncel dedikodulardan daha fazla kocamı seveceğime söz veriyoruz sözümüze şahit olmaya sizi de bekliyoruz.
 100. Gönülden birbirimizi seviyoruz. Kalbimiz bir buna inanıyoruz. Bekarlığa veda edip İşte bugün evleniyoruz. Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.
 101. Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Gündüzün bittiği de bir gerçek, gecenin başladığı da Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Evleniyoruz artık işte bu en büyük gerçek. Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.
 102. Bir tutkudur yaşamak. Yaşamın tüm güzelliklerini hissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, Düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz.
 103. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
 104. Yaşamımızın en mutlu gününü Bizimle paylaşmanız dileğiyle…
 105. Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
 106. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
 107. Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya… EVET.
 108. Duvağımızda beyaz güller Girmesin araya eller Allah yazmış bizi bize Duyuruyoruz şimdi size Mutlu geçsin günlerimiz Sevgi dolu kalplerimiz Ömür boyu beraberiz Düğünümüze sizleride bekleriz
 109. …. törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.
 110. …. ve …. mutluluklarını sizinle paylaşmaktan onur duyarlar?
 111. Düşüncemiz evlenip yuva kurmak Dileğimiz ömür boyu mesut olmak Niyetimiz ebedi beraber kalmak arzumuz bu mutlu günümüzde Tüm dostlarımızı aramızda görmek
 112. Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.
 113. Yaşam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
 114. Sevdik beğendik, Söz verdik birbirimize. Karar verdik, Ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, Müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, Ailece düğünümüze.
 115. Elveda gençlik güzel günlere Biz çok mutluyuz darısı sevenlere Bir yuva kuruyoruz ilerdeki günlere Bizi sevenler gelsin düğünümüze
 116. Soruyordunuz bize Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri ailece Nikahımıza – Düğünümüze – Nişanımıza
 117. Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Bu mutlu günümüzde Bekliyoruz sizleri
 118. Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak. Bir ömür bulduk, koklayınca solmayacak. Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak. Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak. Sizleri de aramızda görürsek Mutluluğumuz bin kat daha artacak. Gördü gözlerimiz, sevdi kalplerimiz Hayatın baharında, birleşti ellerimiz Söz verdik birbirimize, Ömür boyu beraberliğimize Sizleri de bekleriz, bu mutlu günümüze.
 119. Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, Nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.
 120. Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.
 121. Hazırlıkları uzun süren En güzel Aşk filmi Sonunda gösterime giriyor Bir Nişan Gecesi Birlikte izlemeye ne dersiniz ..
 122. Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde, bizlerle beraber olmanız bize ayrı bir mutluluk verecektir.
 123. Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan düğün törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar. Düğün törenimizi onurlandırmanızdan sonsuz mutluluk duyarız.
 124. Sevdik güvendik birbirimize karar verdik ömür boyu beraberliğimize bu mutlu günümüzü müjdeleriz size bekleriz hepinizi düğünümüze.
 125. Ayrılık değil sevda kavuşturdu ellerimizi kalplerimiz bir geleceğe umutla bakıyoruz şimdi, davetiyemiz sizlere evlilik bizlere uğur versin.
 126. Adını kalbime yazdım gözlerini gözlerime kazıdım kimseyi görmez bu gözler senden başka seviyorum seni delikanlıca, davetiyemiz bütün bizi tanıyanlara…
 127. Buluştu kalplerimiz, karar verdi ellerimiz, emin adımlarla çıktık yola, düğünümüzde sizleri de aramızda görmek isteriz.
 128. Aşk havuzunu doldurduk sevdamızla, geleceğimizi hazırlıyoruz emin adımlarla bu mutlu dünyamızda, ilk adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz.
 129. Hayata bağlanmışız sımsıkı seninle, herkesi kıskandırcak bir sevgi bizimkisi yok hiç kimsede, bu sevgiyi resmiyete dökeceğimiz bu gecede sizleri de nikahımızda görmek dileği ile…
 130. Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 131. Yaşamımızın en mutlu gününü bizimle paylaşmanız dileğiyle..
 132. Gördük, beğendik, gönül verdik birbirimize, söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi, biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, bizi uğurlamanızı istiyoruz.. Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.
 133. Düşüncemiz evlenip yuva kurmak dileğimiz ömür boyu mesut olmak niyetimiz ebedi beraber kalmak arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek
 134. Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.
 135. Karar verdik; Birbirimizin gözlerinde yakaladığımız mutluluğu bir ömür boyu sürdürmeye… Karar verdik; Birbirimize duyduğumuz sevgiyi sonsuza dek sürdürmeye… Karar verdik; Hayatın iyi ve kötü her anında el ele tutuşmaya, her zorluğa göğüs germeye… Verdiğimiz en mutlu kararımızı siz değerli sevdiklerimiz ve dostlarımızla paylaşmak bize onur verecek…
 136. Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.
 137. Sevdik beğendik, söz verdik birbirimize. Karar verdik, ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, ailece düğünümüze.
 138. Evlenecek ve nişanlanacak olan kişilerin hummalı hazırlıkları içinde yer alan önemli konulardan birisi de davetiyelerdir. Birçok çift ilginç, komik ya da özel günlerinin önemine değinen sözler ile misafirlerini bu özel günlerine davet etmek istiyorlar.
 139. Düğün ve nişan davetiyelerini hem komik hem de ilgi çeker hale getirmek isteyen birçok çift komik davetiye sözleri ile misafirlerini davet ediyorlar. Komik davetiye sözlerine şu şekilde örnek verilebilir;
 140. “Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.”
 141. “Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.”
 142. “Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!”
 143. “Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence… Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere… Yapımcılar: Aileler”
 144. “Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik”
 145. “Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?”
 146. “Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.”
 147. “Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?”
 148. “Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?”
 149. “Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.”
 150. “Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.”
 151. “Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?”
 152. “Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.”
 153. “Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!
 154. “Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.”
 155. “Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.
 156. Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?”
 157. “Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!”
 158. “Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.”
 159. “Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece”
 160. “İki cihan mutluluğu duası ile birlikteliğimize ilk adımı atarken, sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.”
 161. “SEVGİLİ! Sen benim en gizli sadakatim ve cehennemle arama set olacak en tatlı gözyaşımsın! Sen benim solumda saklı secdedeki duamsın sen benim kalbimin en mahrem yanı Rabbimin armağanı ve en güzel yangınımsın! Herkes gitse de sevgili! SEN BANA KALANSIN.”
 162. “Hep aradım buldum sandım ben seni. Meğer ki her hücremde her zerremde sen varsın. Seyyahiyem sana göç etmek istesem. Her adımda her karede sen varsın. Bu mutlu karemizde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.”
 163. “Kışım Bitti Artık Vuslat Vaktidir Ak Sakallı Ulu Kocaları Dua’sı İle Baharım’a Kavuşma Vaktidir Gün Beş Mızrak Boyu Yükseldiğinde Yeni Kurduğum Obamın Hatunuyla Hayatlarımızı Birleştireceğimiz Bu Mutlu Günümüzde Siz Değerli Yakınlarımız & Dostlarımızı Aramızda Görmekten Onur Duyarız…”
 164. “Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki “Kim O” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız …”
 165. “Biz el ele tutuşarak aynı hayata adım atmaya karar verdik. Biz kalplerimizi birleştirerek iki canı bir yapmaya karar verdik. Birlikte bir yaşamın kapısını araladığımız, aynı mutluluklara sevineceğimiz, aynı hüzünlere üzüleceğimiz, aynı ekmeği aynı sofrada paylaşacağımız hayatımızın en anlamlı gününde siz değerli sevdiklerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.”
 166. “Gün” elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o “Gün”.. Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız…
 167. Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
 168. “Biz; Hayatın zorluklarına karşı beraber göğüs germeye, İyi günde de kötü günde de ellerimizi sımsıkı kenetlemeye, Aynı lokmayı bölüşmeye aynı bardaktan su içmeye, Karar verdik. Allah’ın emrini, Peygamberimizin kavlini yerine getireceğimiz en özel günümüzde siz de mutluluğumuza ve yeni hayatımıza adım attığımız ana ortak olmak ister misiniz?”
 169. “Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.”
 170. “Evliliğe ilk adım attığımız nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.”
 171. “Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.”
 172. “Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik.”
 173. “Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.”
 174. “Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya…EVET”
 175. “İkimiz de maviyiz biz, birimiz gökyüzü birimiz deniz. Gökyüzü sonsuz, özgür ve bazen de sessiz Uçsuz bucaksız, gizemli ve derin bir deniz Ne rüzgarlar kavuşabilirdi derine Ne de dalgalar uçabilirdi özgürlüğe Ama masal bu ya, karıştırdı dalgaları rüzgara Çıkardı sonsuzluğa doğru uzun bir yola Gün geldi ve kavuştu gökyüzüyle deniz Masalımızın ilk gününe sizler de davetlisiniz”
 176. “Sen benim; Yaradan’dan ötürü yaratılanı sevişim, bir adım gelene on adım gidişimsin… Sen benim, bugünüme şükür, yarınıma dua edişim ve kapanmayan avuç içimsin… Sen benim; sonsuz sadakatim, merhametim, hissiyatım, şefkatimsin… Sen benim; her şeye rağmenim, asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişim ve ümidimi yitirmeyişimsin ve geleceğe doğru atacakları Bu ilk adımı beraberce yürümek Ve mutluluğu paylaşmak üzere Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar ve mutluluklarını sizinle paylaşmaktan onur duyarlar?”
 177. “Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.”
 178. “Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.”
 179. “Yasam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz ‘Evet’ derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız? Evet… Evet… Evet… Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.”
 180. “Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Ve gökyüzünden birer yıldız çalıp Işık yaptık geleceğimize Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…”
 181. “Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Bu mutlu günümüzde Bekliyoruz sizleri”
 182. “Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, Nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.”
 183. “Sevgi çemberi yakalanmaz denilse de Sevgililer kavuşmaz denilse bile Biz sevdik kavuştuk birbirimize Darısı tüm sevenlerin başına Bizi sevenler buyursun düğünümüze”
 184. “Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, “Ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.”
 185. “Bu hayat güneşi hiç batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.”
 186. Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.”
 187. “Sevgi, saygı ve sorumluluk duygularıyla inşasına başladığımız ve ömrümüzün sonuna kadar bu duygular içerisinde Rabbimizin izniyle ayakta tutacağımız huzurlu yuvamızın kapılarını açan bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten sevinç duyarız.”
 188. “Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal değil, gerçek biz bu gerçeği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.”
 189. “Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.”
 190. “Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım, geleni başımızın üstünde gelmeyeni gönlümüzde tutalım, mutluluk gele dursun dostlara haber olsun düğünümüz var bugün bizi sevenler buyursun”
 191. “Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun.”
 192. “El ele tutuşurken, saadet yolculuğuna veda ediyoruz. Bekarlığın sultanlığına eğer uğurlamak isterseniz bizi düğünümüze bekleriz sizi.”
 193. “Allah’ın emridir yaşantı böyle Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze şeref eyle Gelmeyen dostlara selam söyle Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri”
 194. “Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.”
 195. “Hayatımızın en doğru kararını verip, ikimizde evet diyoruz. Ve siz dostlarımızı şahidimiz olarak bekliyoruz.”
 196. “Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada, düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”
 197. “İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.”
 198. “Mutluluk paylaştıkça büyür. Hepinizi bu mutluluğumuzu paylaşıp büyütmeye bekliyoruz.”
 199. “Bu güzel ve mutlu günümüzde, siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.”
 200. “Elele tutuşup çıkınca saadet yolculuğunu, veda ediyoruz bekarlığa sultanlığa, uğurlamak isterseniz bizleri, bu mutlu günümüzde bekliyoruz sizleri.”
 201. “Duvağımızda beyaz tüller, girmesin araya eller, mevlam yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size, mutlu geçecek günlerimiz, sevgi dolu kalplerimiz, ömür boyu beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz .”
 202. “Nev-i beşerin hayat-ı dünyeviyesinde en cemiyetle merkez ve en esaslı zemberek ve dünyevî saadet için bir Cennet, bir melce’, bir tahassüngâh ise aile hayatıdır.(Risale-i Nur) Bu ailenin temelinin atıldığı ilk günde siz dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.”
 203. “Evlilik, ömür boyu verilen en değerli sözdür. Evlilik, seven iki kalbin buluşmasıdır. Evlilik, aynı hayat yolunda el ele tutuşmaktır. Evlilik, bir yuvada tek olabilmek, bir yastıkta yaşlanabilmektir. Aynı yuvada tek olmaya, aynı yastıkta baş koymaya adım attığımız en mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”
 204. “Bir tutkudur yaşamak, yaşamın tüm güzelliklerini, hissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize bekliyoruz.”
 205. “Sessiz geçen yıllarda bulduk birbirimizi Tutunup sevdamıza yaşadık sevgimizi Şimdi bu mutluluk birleştirecek hepimizi Düğün törenimize bekliyoruz hepinizi”
 206. “Hazırlıkları uzun süren En güzel Aşk filmi Sonunda gösterime giriyor Bir Nişan Gecesi Birlikte izlemeye ne dersiniz.”
 207. “Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde, bizlerle beraber olmanız bize ayrı bir mutluluk verecektir.”
 208. “Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan düğün törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.”
 209. “Düğün törenimizi onurlandırmanızdan sonsuz mutluluk duyarız.”
 210. “Sevdik güvendik birbirimize karar verdik ömür boyu beraberliğimize bu mutlu günümüzü müjdeleriz size bekleriz hepinizi düğünümüze .”
 211. “Ayrılık değil sevda kavuşturdu ellerimizi kalplerimiz bir geleceğe umutla bakıyoruz şimdi, davetiyemiz sizlere evlilik bizlere uğur versin.”
 212. “Adını kalbime yazdım gözlerini gözlerime kazıdım kimseyi görmez bu gözler senden başka seviyorum seni delikanlıca, davetiyemiz bütün bizi tanıyanlara…”
 213. “Buluştu kalplerimiz, karar verdi ellerimiz, emin adımlarla çıktık yola, düğünümüzde sizleri de aramızda görmek isteriz.”
 214. “Aşk havuzunu doldurduk sevdamızla, geleceğimizi hazırlıyoruz emin adımlarla bu mutlu dünyamızda, ilk adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz.”
 215. “Hayata bağlanmışız sımsıkı seninle, herkesi kıskandıracak bir sevgi bizimkisi yok hiç kimsede bu sevgiyi resmiyete dökeceğimiz bu gecede sizleri de nikahımızda görmek dileği ile…”
 216. “Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 217. Yaşamımızın en mutlu gününü bizimle paylaşmanız dileğiyle..”
 218. “Gördük, beğendik, gönül verdik birbirimize, söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi, biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, bizi uğurlamanızı istiyoruz.. Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.”
 219. “Düşüncemiz evlenip yuva kurmak dileğimiz ömür boyu mesut olmak niyetimiz ebedi beraber kalmak arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek”
 220. “Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.”
 221. “Karar verdik; Birbirimizin gözlerinde yakaladığımız mutluluğu bir ömür boyu sürdürmeye… Karar verdik; Birbirimize duyduğumuz sevgiyi sonsuza dek sürdürmeye… Karar verdik; Hayatın iyi ve kötü her anında el ele tutuşmaya, her zorluğa göğüs germeye… Verdiğimiz en mutlu kararımızı siz değerli sevdiklerimiz ve dostlarımızla paylaşmak bize onur verecek…”
 222. “Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.”
 223. “​​​​​​​Sevdik beğendik, söz verdik birbirimize. Karar verdik, ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, ailece düğünümüze.”
Sohbeti Başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?